Jak zaimponować kobiecie

W jaki sposób zaimponować kobiecie?

To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn, niezależnie od ich sytuacji finansowej. Każda z pań bowiem ma różne upodobania i pragnienia, to też wiele rzeczy może im imponować, ale niekoniecznie te, które się robi. Są jednak pewne cechy i zachowania budzące uznanie u niemal wszystkich lasek.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak mógłbyś zaimponować kobiecie? Przeczytaj ten krótki poradnik. Znajdziesz tu kilka przydatnych wskazówek, jakie pozwolą Ci wywrzeć naprawdę dobre wrażenie.

1. Twój charakter ma znaczenie

Kobiety w obecnych czasach szukają mężczyzn, którzy nie tylko potrafią im zapewnić byt, zadbać o ich fizyczne potrzeby i czułość. Nieodmiennie od lat potrzebują poczucia bezpieczeństwa przy mężczyźnie, z jakim decydują się spotykać czy żyć. Nawet jeśli wisieliby na krawędzi przepaści, trzymając się tylko spróchniałego pnia, facet musi zachowywać się tak, jakby doskonale wiedział, co ma zrobić dalej.

Chodzi o tzw. twardą ramę – niezachwianą postawę, zdrowy upór, sprawiający, że mężczyzna nie zmienia swojego zdania pod wpływem błahego bodźca. Wiąże się to m.in. z konsekwentnym działaniem w osiąganiu swoich celów, jak i zachowywaniem spokoju w sytuacjach, gdzie wielu rwałoby włosy z głowy. I nie chodzi tu o czcze przechwałki, co kto by w danym momencie zrobił. Istotę tej cechy dostrzega się w postawie mężczyzny, a nie w tym, o czym mówi.

Należy ona do cech, jakie trzeba wypracować, często w toku ciężkiej harówki. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by być opoką – czy dla partnerki, utrzymanki czy żony – to właśnie nad tym powinieneś pracować. Pamiętaj jednak, że nie chodzi o to, abyś był głupio uparty. Bo to często stanowi przegięcie w drugą stronę.

2. Poczucie własnej wartości

Punkt ten łączy się bezpośrednio z powyższym. Trudno bowiem mieć niezachwianą postawę, jeśli nie jest się pewnym siebie. Dlatego, jeśli chcesz imponować kobiecie – powinieneś wypracować o sobie przekonanie, że jesteś po prostu najlepszy. Bez głupiego porównywania z kimś – to chodzi o tzw. miłość do siebie. Nie masz być przy tym narcyzem, bo to kolejne przegięcie. Pewność siebie najlepiej przejawia się w m.in.:

·         zdolności do śmiania się z siebie,

·         odnajdywaniu się w różnych, także kłopotliwych sytuacjach,

·         odwadze w podejmowaniu różnych działań,

·         bezkonfliktowym porozumiewaniu się z kimś, z kim się nie zgadzasz, jednocześnie nie ulegając jego presji,

·         samodzielnym podejmowaniu trudnych decyzji.

Pamiętaj jednak, że pewność siebie to nie mówienie o tym, że jesteś w czymś najlepszy czy, o zgrozo!, gnojenie innych. Takie komunikaty mogą świadczyć o czymś innym i mają zupełnie inny wydźwięk, niż byś chciał.

Pewność siebie u mężczyzny to następna wiadomość dla jej podświadomości, brzmiąca mniej więcej „ten facet wie, czego chce, do czego brnie i jak to zrobić”. Pewność siebie u mężczyzny to także gwarancja, że jego postawa i charakter nie zostaną zachwiane. Toteż w pewnym momencie nie odbije mu przysłowiowa „palma” i zacznie robić rzeczy, jakich się nie spodziewała, a na pewno – których nie chciała.

3. Zadbane ciało i siła fizyczna

Jeśli wyrobiłeś sobie powyższe cechy, to Twój wygląd ma nieco mniejsze znaczenie. Nieco. Bo przecież tak samo, jak i Ty, tak i ona chciałaby mieć kogoś atrakcyjnego z wyglądu. Zdarzają się panowie „niewyględni”, często z brzuchem i do tego o niskim wzroście, mający kobiet na pęczki. Zwykle też mają grube portfele albo są naprawdę wirtuozami „grania” na kobietach. To jednak wymaga naprawdę dużej i prawdziwej pewności siebie.

Większość mężczyzn, aby osiągnąć podobny stan, musi pracować nad sobą. Jeśli więc chcesz zaimponować jakiejś lasce – pora przerzucić się z niezdrowych dań na żywność zdecydowanie wyższej jakości oraz włączyć do codziennej aktywności ruch. Sport, siłownia, jakakolwiek ćwiczenia i gimnastyka, które sprawią, że utrzymasz odpowiednią linię i nabierzesz krzepy, z pewnością sprawią, że kobieta będzie w niejednym momencie pod dużym wrażeniem. Szczególnie w chwilach, gdy będziesz mógł się swoją siłą wykazać. Pamiętaj jednak, że mięśnie nie zastąpią Ci rozumu.

4. Pasja i inteligencja

Na koniec – powiedzmy sobie szczerze. Zdarzają się laski lubiące tępych osiłków. Jednak wiele kobiet mimo wszystko chciałaby mieć o czym porozmawiać ze swoim partnerem, mężem czy sponsorem. Nic tak nie rozwija inteligencji i sposobu komunikacji jak czytanie. I nie chodzi tu tylko o Facebooka – książki, magazyny branżowe i literatura w ogóle. Z drugiej strony korzystny wpływ na umysł ma również nauka nowych czynności i zdolności. Kto wie? Niewykluczone, że w tym wszystkim odnajdziesz też pasję. Hobby, nawet to pozornie najnudniejsze, może być sexy, jeśli ma się do niego odpowiednie uczucia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020