Jak być sponsorem?

Jak zostać dobrym sponsorem?

Wielu mężczyzn marzy o tym, aby przy jego boku pojawiła się młoda partnerka. Nie musi to być miłość życia – wystarczy po prostu, że atrakcyjna studentka zechce mu towarzyszyć w różnych okolicznościach. Początkujący sponsorzy jednak nie wiedzą do końca, jak się zachować. Stąd też czasem wychodzą niezręczne sytuacje, rzutujące na układ, w jaki zdecydowali się wejść.

Jeśli sam czasem zastanawiasz się, jak postępować wobec dziewczyny, która została Twoją divą – nic straconego. Przeczytaj poniższy poradnik. Z pewnością rozświetli Ci on wiele spraw i pomoże zachować rezon, gdy pojawi się mniej typowa sytuacja. Nasze porady sprawią również, że Twoja utrzymanka będzie zdecydowanie szczęśliwsza przy Tobie, a to oznacza, że chętniej wykona pewne rzeczy, na jakie masz ochotę.

Bądź dżentelmenem, kiedy trzeba

Zwróć uwagę, że zdecydowana większość dziewcząt, zamieszczając ogłoszenia towarzyskie, pisze o tym, że pozna KULTURALNEGO pana. W słowie kulturalny z pewnością można zamknąć wiele cech i zachowań, jednak zdecydowanie zawsze warto zadbać o to, aby być po prostu sympatycznym i z dobrymi manierami.

Divy lubią być rozpieszczane. Dobra kolacja w wykwintnej restauracji, wyprawa do teatru lub opery z eleganckim mężczyzną, który do tego jest szarmancki na każdym kroku i dba o to, by niczego jej nie brakło. Bycie dżentelmenem ma wiele zalet, bo to nie tylko zyskanie uznania za starania, ale i większa wdzięczność ze strony pań.

Oczywiście nie w każdej sytuacji trzeba trzymać się konwenansów. Są stosowne okoliczności, gdy sponsorowana dziewczyna pragnie czuć się po prostu jak dama. Ale w innych… wiele z nich lubi być potraktowana naprawdę ostro. Oczywiście dyskusja o tym, kto jakie ma preferencje w łóżku, powinna odbyć się jeszcze przed tym, nim tam wylądujecie. Może się jednak okazać, że kobieta pragnąca dżentelmena u boku publicznie, chce jednocześnie dzikiej, poniewierającej nią dzikiej bestii w łóżku.

Nie bądź skąpy

W wielu przypadkach sponsorzy nie okazują dostatecznej wdzięczności w zamian za towarzystwo div. Prościej mówiąc – skąpstwo stanowi spory problem wśród mężczyzn, którzy zadeklarowali swoją chęć wsparcia dziewczynom w zamian za usługi towarzyskie. Nie mówimy tu naturalnie o sytuacji, gdy ta nie daje z siebie tego, na co się oboje umówili jeszcze przed wejściem w taką relację.

Niektórzy panowie, z racji swojej pozycji, jak i znikomego szacunku dla div (i często w takich sytuacjach – dla kobiet w ogóle), dba wyłącznie o to, by tylko jego interes był zabezpieczony. To wygląda bardzo źle w tym środowisku i może doprowadzić do tego, że takiemu „sponsorowi” pozostaną albo same desperatki, albo w ogóle nie będzie mógł liczyć na towarzystwo młodej kobiety.

Dlatego już na początku ustalcie zasady, na jakich opierać będzie się Wasza relacja. Bądź otwarty na jej potrzeby i staraj się uzyskać dla siebie tyle, ile zdołasz. Sponsoring w końcu, mimo że dotyczy intymnych usług towarzyskich, to też biznes i negocjacje stanowią ważny element takiego układu. Później należy tylko trzymać się starej zasady, że umów się dotrzymuje i oboje powinniście być zadowoleni.

Nie wymagaj więcej niż ustaliliście

A skoro już w toku negocjacji wypracowaliście swoją umowę – pamiętaj, że nie powinieneś wymagać od niej, by robiła coś, na co się nie zgodziła. Takie praktyki to niestety kolejna zmora, na jaką można się natknąć w takich relacjach. Oczywiście – zawsze możesz o coś zapytać, czy np. dziewczyna zgodziłaby się na seks analny. Pamiętaj jednak, że ona ma prawo Ci odmówić albo zażądać dopłacenia za taką zabawę.

Wymagania nie muszą zamykać się tylko do strefy fizycznej. Warto mieć na uwadze, że jeśli wykluczyliście na początku relację emocjonalną, to po prostu – lepiej się nie angażować. Jeśli natomiast zauważyłeś, że coś do niej czujesz – po prostu otwarcie z nią o tym porozmawiaj. Być może będzie to koniec Waszej relacji, a być może – ona to odwzajemnia. Nie zapominaj jednak, że do uczuć jej nie zmusisz.

Zaskakuj ją prezentami

Sponsor dba nie tylko o potrzeby swojej podopiecznej. W relacjach typu sugardating bardzo ważny element stanowi rozpieszczanie sugar baby – czyli divy. W klasycznym sponsoringu również jest to mile widziane. Prezenty, drogie niespodzianki – wszystko to z pewnością zostanie przywitane z aprobatą ze strony towarzyszki. Pamiętaj jednak o jednej, niepodważalnej zasadzie, jaka funkcjonuje nie tylko w sponsoringu, ale i między ludźmi w ogóle. Prezent to wyraz Twojej woli, chęci obdarowania kogoś podarunkiem bez odwzajemnienia, bez rewanżu. Nie możesz więc zabrać go, jeśli np. tego dnia czuła się gorzej i nie była w stanie spełnić w pełni Twoich oczekiwań. Tak kulturalny człowiek zdecydowanie by się nie zachował.

Wzajemny szacunek i dobra zabawa – najważniejsze rzeczy

Bycie sponsorem to nie trzymanie władzy nad drugą osobą. To wejście w relację, w jakiej oboje powinni być partnerami. Ci zaś muszą się przede wszystkim szanować. Bez wzajemnego szacunku bycie dobrym sponsorem, jak i divą, staje się praktycznie niemożliwe i prowadzi do nadużyć. Nim więc znajdziesz swoją utrzymankę – nie zapominaj, że ona również jest człowiekiem i nawet jeśli będzie korzystała z Twojego wsparcia, to nie robi tego za darmo i też zasługuje na szacunek. Podobnie jak Ty.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020