Sponsoring studentki – jak zacząć?

Sponsoring studentki

Znasz to? Przyjazd do większego miasta z niewielkiego miasteczka lub, mówiąc wprost – ze wsi. Problem z odnalezieniem się w innej rzeczywistości, próba życia na własną rękę. Do tego nierzadko pogodzenie nauki, pracy dającej utrzymanie i życia prywatnego, by nie zwariować od tego wszystkiego, a i tak musisz się liczyć z każdym groszem na koncie… Nie mówiąc już o tym, że w takich warunkach trudno sobie pozwolić na mniejsze i większe przyjemności jak nowa ładna sukienka ulubionej marki czy nowoczesny, flagowy smartfon.

Wbrew pozorom z taką sytuacją mierzy się wiele studentek przyjeżdżających do dużego miasta na studia – tak dzienne, jak i zaoczne. Wybrane dziedziny nauki niekiedy wymagają dodatkowych nakładów. Szczególnie jeśli chodzi o prestiżowe kierunki, takie jak medycyna czy prawo, na którym co roku praktycznie zmieniają się podręczniki, bo nasi parlamentarzyści stale majstrują w ustawach. Sponsoring studentki jest coraz bardziej popularny w Polsce i nie tylko.

Rzeczywistość jednak nie musi wyglądać tak, że musisz iść na wieczne kompromisy. Dziewczyny umiejące o siebie zadbać – w sensie fizycznym również, mające choć odrobinę powabu, a także umiejętność rozpoczynania i podtrzymywania rozmowy, zyskują szansę nawiązania relacji sponsorskich. Sponsoring nie jest niczym nowym – de facto praktykowali go już starożytni, a obecnie w Polsce na nowo odkrywa się jego uroki. Jeśli to Twoje pierwsze zetknięcie się z tym światem – z pewnością szukasz sposobu na to, jak zacząć. Podpowiemy Ci – po prostu przeczytaj poniższy artykuł, gdzie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek.

Zastanów się, co możesz zaoferować młodej studentce

Sponsoring studentki to usługa w dwie strony – Ty otrzymujesz wynagrodzenie w zamian za Twoje towarzystwo. Nie każda relacja sponsorska jednak będzie wyglądała tak samo. Dlatego też zastanów się, co chcesz zaoferować swojemu sponsorowi. Czy zaproponować mu tylko swobodne spotkania, podczas których zabawisz go rozmową, zjesz z nim kolację, pójdziesz do kina, teatru czy na firmowy bankiet? Czy raczej jesteś gotowa pójść z nim do łóżka, określając konkretne zabawy, wyłączając poszczególne rodzaje pieszczot? Albo chętnie pójdziesz na całość?

Na każdej z tych form dotrzymywania towarzystwa można zarobić. Wiadomo – im więcej dasz z siebie, tym większe wynagrodzenie zwykle otrzymasz. Musisz pamiętać, że jeśli decydujesz się spotykać tylko na randki bez seksu, musisz być naprawdę biegła w zabawianiu mężczyzny w inny sposób, by osiągnąć swój cel. Wszak sponsoring jest dla niego również sposobem na to, by poczuć się młodszym.

Co chcesz w zamian za towarzystwo?

Ten punkt jest nie mniej istotny od poprzedniego. Wszak usługę należy wycenić. Im większa Twoja śmiałość, biegłość w prowadzeniu różnych dyskusji, jak i w ars amandi, tym stawka wyższa. Jeśli dodatkowo dbasz o swoje ciało, cieszysz się urodą, która zwraca uwagę mężczyzn – możesz być pewna, że chętnie zapłacą więcej za to, abyś im towarzyszyła. Faceci to dość próżne istoty i jeśli będą mieli okazję pokazać się publicznie, np. w branżowym środowisku, w towarzystwie młodej, atrakcyjnej kobiety, chętnie to zrobią. Oczywiście – jeśli na drodze nie stoi im życiowa partnerka, co też się zdarza.

Oprócz tego musisz się zastanowić, jaka forma wynagrodzenia najbardziej Ci odpowiada. Jedne dziewczyny chcą po prostu efektowne prezenty – biżuterię, ubrania, sprzęt elektroniczny… wszystko, co wiąże się z luksusem. Inne po prostu oczekują utrzymania i opłacania konkretnych zachcianek. Ostatecznie – zawsze możesz poprosić o gotówkę do ręki.

Udaj się w miejsce, gdzie spotkasz sponsora

Gdy już się wyszykujesz, wycenisz wartość usługi i będziesz gotowa na to, aby znaleźć sponsora – pora zacząć łów. Najlepiej zrobić to na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy, tradycyjny – udaj się do klubu, gdzie masz szansę znaleźć kogoś, kto będzie gotów Ci zasponsorować to, o co poprosisz. Informacje o takich lokalach z pewnością znajdziesz w Internecie. Takimi wieściami raczej nie dzielą się same dziewczyny – w końcu jesteś dla nich potencjalną konkurencją. Natomiast chętnie piszą o tym, gdzie spotykają divy sami panowie.

Istnieje też prostsze wyjście – możesz po prostu skorzystać z szansy, jakie daje Ci nasz portal ze sponsoringiem. Tutaj bezpiecznie ogłosisz się, podając najważniejsze informacje na swój temat, także precyzując dokładnie swoją ofertę. Dzięki temu sponsorzy łatwo Cię znajdą i zorientują się, jakiej przyjemności im dostarczysz.

Sponsoring studentki – Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Ostatnie, co warto mieć na uwadze, to że Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego na pierwsze randki najlepiej umówić się w publicznych miejscach, które znasz. Tam zapoznasz się z tym, kto będzie Twoim sponsorem, czy będzie to osoba wzbudzająca Twoje zaufanie. Pamiętaj, jeśli tylko dostrzeżesz jakieś niepokojące sygnały – lepiej nie nawiązywać z takim mężczyzną relacji sponsorskich.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020