Ile kosztuje sponsoring?

Sponsoring – ile to kosztuje?

Usługi towarzyskie, świadczone głównie przez młode kobiety, a coraz częściej także i mężczyzn, od lat przestały być w strefie tabu. Choć niektórzy wciąż nie widzą większej różnicy między układem sponsorowanym a prostytucją, to społecznie zajęcie to stało się bardziej akceptowalne, co szczególnie widać po ilości osób, gotowych skorzystać z takich usług.

Wchodzący dopiero w ten świat, zastanawiają się często, ile właściwie kosztuje sponsoring. Ile trzeba będzie zapłacić za jedną noc lub miesiąc ze śliczną młodą dziewczyną jako towarzyszką? Na jaką kwotę wycenić swoje usługi, by sponsor faktycznie się zainteresował? O tym i o innych rzeczach przeczytasz w tym artykule. Zachęcamy do lektury.

Co warunkuje średnie ceny sponsoringu?

Na samym początku warto przyjąć, że sponsoring, mimo swojego unikatowego charakteru, jest w pewien sposób uzależniony od sytuacji rynkowej. Wszak ceny produktów, jak i usług stale się zmieniają. Tym samym – jeśli np. towary luksusowe, jak i rozrywka drożeje – wówczas w górę idą ceny div i młodzieńców do towarzystwa. Stąd też szukając informacji o tym, ile trzeba będzie zapłacić za to, by student lub studentka poświęcili nam swój czas, „cenniki” sprzed kilku lat, dostępne w sieci, najpewniej będą już nieaktualne.

Duże znaczenie ma również miasto, gdzie szuka się divy lub mężczyzny do towarzystwa. Warszawa zdecydowanie należy do najdroższych miejscowości pod tym względem. Tutaj usługi takie mogą kosztować nawet od 8 do 10 tys. złotych za miesiąc. Nieco taniej jest w innych dużych ośrodkach miejskich, takich jak Trójmiasto, Poznań, aglomeracja śląska czy Kraków. Tutaj zazwyczaj stawki oscylują za „abonament” około 5-6 tys. złotych. Warto przy tym pamiętać, że mowa tutaj o miesięcznych opłatach.

W przypadku jednorazowych spotkań sprawa jest bardziej złożona. Zależy to bowiem od długości randki (godzina, dwie, cała noc – w każdym przypadku stawka może być zupełnie inna), jak i oczekiwań sponsora. W przypadku dziewczyn, które cenią się najbardziej, cena może sięgać nawet kilku tysięcy złotych za kolację ze śniadaniem.

Ile więc wynosi średnia cena sponsoringu?

Zróżnicowanie cenowe za takie usługi jest bardzo duże. Próbując jednak uśrednić stawkę za miesiąc, możemy stwierdzić, że orientacyjna cena wynosi około 5 tys. złotych. Nic w tym dziwnego, gdyż dziewczyna zazwyczaj z tych pieniędzy często opłaca nie tylko swoje zachcianki, ale i ponosi szereg innych koniecznych kosztów, w tym np. wynajmu mieszkania.

Co ciekawe i na co należy zwrócić uwagę – zwykle wyżej cenią się panie. Młodzi mężczyźni zazwyczaj ustalają stawki ze swoimi patronami indywidualnie i to często niżej. Wynika to z faktu, że popyt na nich mimo wszystko wciąż pozostaje niższy niż w przypadku kobiet, które z kolei często muszą zmagać się z ostrzejszą konkurencją.

Jak wycenić swoje usługi?

Wiedząc, jaka jest mniej więcej stawka w Polsce i poszczególnych miastach, możesz zacząć zastanawiać się, jak wycenić swoje usługi. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy, ile będzie warte Twoje towarzystwo. Pomyśl wpierw, na co jesteś gotowa, tj.:

·         czy wchodzisz w stałe, singielskie relacje ze sponsorem, czy preferujesz wolny związek, dopuszczając też seks w większym gronie,

·         czy oferujesz tylko klasyczne zbliżenia, czy także inne formy zabaw, jak pieszczoty oralne, seks analny czy elementy wiązania, skuwania itp.

Duże znaczenie mają również Twoje umiejętności. Jeśli umiesz masować ciało specjalnymi technikami – cena usług rośnie, gdyż zapewnisz sponsorowi dodatkową rozrywkę. Jeśli do tego jesteś inteligentna i potrafisz zabawić go rozmową, jak i brylować przy nim jako escort girl – znów stawka idzie w górę.

Bardzo dużo zależy od Twojej urody. W Internecie znajdziesz koneserów odmiennego piękna, więc mając nawet nieco więcej ciała do kochania – możesz to zmienić w swój atut. Jeśli natomiast wpisujesz się w obecne kanony i potrafisz to podkreślić, a dodatkowo dbasz o siebie – możesz spokojnie cenić swoje towarzystwo jeszcze wyżej.

Ostatecznie – liczy się również wiek. Pamiętaj – sponsor zawsze, nawet podświadomie, kalkuluje, jak długo będzie mógł się cieszyć Twoim młodym wyglądem. Dlatego wielu z nich chętniej wybierze dziewczynę w wieku 20-25 niż 25-30 lat.

Szukasz sponsora? Ceń się!

Skoro już wiesz, co wpływa na koszt usług sponsorskich, pora, abyś sama wyceniła wartość swojego towarzystwa. Nie bój się sprawiedliwie oceniać własnych możliwości i tego, co oferujesz. Pewność siebie w końcu to też cecha, jakiej sponsorzy często poszukują u swoich div.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020