Spotkania sponsorskie – jak się przygotować?

Spotkania sponsorskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Rośnie zarówno popyt na takie usługi, jak i ilość młodych kobiet i mężczyzn, gotowych dotrzymać towarzystwa w różnych okolicznościach. Nic dziwnego – obecność młodej, atrakcyjnej towarzyszki przy z reguły dojrzalszym partnerze bardzo korzystnie wpływa na jego wizerunek. Sprawia, że wygląda on młodziej w swoim środowisku, a nierzadko stanowi o wymiarze jego sukcesu, także biznesowego. Z drugiej strony dla osób towarzyszących sponsorowi to okazja nie tylko do dobrego zarobku, ale i zaistnienia w hermetycznym gronie.

Wchodząc w ten świat, bardzo ważne jest to, by wiedzieć, jak się przyszykować na spotkanie sponsorskie, tym bardziej, jeśli to pierwszy raz. Niezależnie, czy jesteś sponsorem, czy też divą lub towarzyszem – tutaj znajdziesz kilka porad, dzięki którym łatwiej będzie Ci przygotować się na takie wyjście. Zapoznaj się z nimi i zrób dobre wrażenie w czasie randki sponsorskiej.

Jak się powinny przygotować obie strony?

Poradnik ten podzielony został na kilka sekcji, dzięki czemu łatwiej dotrzesz do treści, jakie faktycznie Cię interesują. Na początku omówimy, jak powinna się przyszykować zarówno diva, jak i sponsor. Tych kilka wspólnych punktów jest ważnych nie tylko dlatego, że dzięki nim można zrobić doskonałe wrażenie, ale przede wszystkim – zadbać o wspólne bezpieczeństwo, będące najwyższą wartością, niezależnie od okoliczności.

Przebadaj się

De facto wizyta u lekarza i w laboratorium, by oddać krew, powinny odbyć się jeszcze przed tym, nim zdecydujesz się zamieścić swój anons w sieci lub odezwać się do osoby oferującej usługi towarzyskie. W życiu wszak utrzymuje się kontakty, także seksualne, z różnymi osobami i nigdy nie ma się 100% pewności, czy np. nie jest się nosicielem wirusa HPV lub czegoś groźniejszego.

Nim więc udasz się na spotkanie, czy to jako sponsor, czy diva lub towarzysz patronki, zadbaj o kompleksowe badania krwi. Chodzi przede wszystkim o badania przenoszone drogą płciową, a wśród nich:

  • HIV,
  • HPV,
  • wirusowe zapalenie wątroby (wszystkich typów),
  • rzeżączka

i wszystkie pozostałe. W przypadku, jeśli którykolwiek wynik będzie dodatni – nie omieszkaj poinformować o tym drugiej strony. Bycie fair to zdecydowanie najważniejszy punkt relacji sponsorskich, niezależnie od tego, którą stroną w niej jesteś.

Zadbaj o swój wygląd

Teoretycznie najważniejsze, by to osoba sponsorowana prezentowała się jak najlepiej. Jednak w końcu sponsor sam dla siebie stanowi wizytówkę i jeśli chce mieć przy sobie najlepszą „partię”, powinien zatroszczyć się o swój wizerunek. Nie mówimy tu nawet o podstawowych zasadach higieny, w tym gładkim ogoleniu twarzy czy stosownym przystrzyżeniu zarostu lub depilacji nóg w przypadku pań. Warto po prostu wyglądać schludnie, nawet jeśli spotkanie zacznie się i skończy np. w pokoju hotelowym.

Diva – jak powinna się przygotować?

Pora rozgraniczyć przygotowania dla jednej i dla drugiej strony. Jak powinna przygotować się dziewczyna czy chłopak, oferujący usługi towarzyskie? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Upewnij się, że jesteś na to gotowa

Wiele dziewcząt decyduje się na zarejestrowanie się na takich portalach, jak Szukam Sponsora w momencie, gdy ich sytuacja finansowa nie jest zbyt „kolorowa”. Nie oznacza to jednak, że każda z nich będzie w stanie wykonać zadania, jakie opisuje na swojej stronie. Tym bardziej, jeśli to jej pierwszy raz. Warto więc w pełni uświadomić sobie, z czym wiąże się spotkanie sponsorskie. Podczas takiego wieczora patron może bowiem zaprosić Cię na romantyczną kolację, bankiet, do teatru, ale niewykluczone też, że będzie oczekiwać seksu. Potrzeby erotyczne sponsora zaś zależą najczęściej od jego temperamentu seksualnego. Przemyśl więc dobrze, czy czujesz się gotowa na to.

Przygotuj odpowiedni strój

Wybierz stosowny strój, który uwydatni atuty Twojej sylwetki i zamaskuje jej potencjalne niedoskonałości. Dobierz też bieliznę, uwzględniając fakt, że wieczór możecie skończyć w namiętnym uścisku. Pamiętaj, że jesteś divą – nie ubieraj się więc zbyt wyzywająco, a raczej seksownie i z klasą. Chyba że sponsor będzie miał inne życzenie.

Ponadto zadbaj o odpowiedni make-up. Najważniejsze, byś nie zrobiła na swojej twarzy maski, tylko podkreśliła urodę. Twój makijaż najpewniej w końcu się zmyje lub rozmaże, a jeśli masz mnóstwo „tapety” na cerze, nie będzie wyglądało to dobrze.

Umów się w bezpiecznym miejscu

Twoje bezpieczeństwo to rzecz najświętsza. Zwykle sponsorzy to mężczyźni, którzy naprawdę chcą zapewnić wsparcie w zamian za dotrzymanie towarzystwa. Nie można jednak wykluczyć, że są wśród nich czarne owce. Upewnij się więc, że zobaczycie się najpierw w publicznym miejscu, gdzie łatwo będzie taką randkę przerwać i opuścić nieprzyjemnego natręta.

Jak powinien przygotować się sponsor?

Jak natomiast do spotkania powinien się przygotować sponsor? O czym powinien pamiętać, nim uda się na randkę ze swoją divą? Oto kilka wskazówek.

Przygotuj gustowny prezent

Drobny, acz gustowny upominek zawsze będzie w cenie. Świadczy to o tym, że Twoje intencje wobec divy są klarowne i dobre. Pamiętaj jednak, że prezent nie jest niczym zobowiązującym – innymi słowy, nie możesz nic za niego wymagać, bo to po prostu gest Twojej dobrej woli. Co zaś na podarunek? Kolczyki, bransoletka, naszyjnik… albo inny drobiazg, jaki pomoże przełamać pierwsze lody.

Zadbaj o to, by niczego nie brakło tego wieczora

Niezależnie, czy umawiacie się do restauracji, czy do pokoju hotelowego, zadbaj o to, by niczego nie brakło. W czasie kolacji – upewnij się, że Twoja towarzyszka będzie mogła rozpieszczać podniebienie wybranym daniem i trunkiem. W pokoju hotelowym – zadbaj o wino lub szampana, ale i zabezpieczenie. Nawet jeśli nie zdecydujecie się na to, by pójść do łóżka, to taką ewentualność trzeba mieć na uwadze.

Przede wszystkim jednak pamiętaj, by nie wyjść na skąpca. Nie kręć nosem, jeśli wybierze droższe danie w restauracji lub zażyczy sobie najdroższego drinka. Zdecydowałeś się być sponsorem, więc ona wychodzi z założenia, że Cię na to stać. Tak Ty, że ona będzie gotowa uprawiać z Tobą seks.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020