Jak zrobić seksowne zdjęcia na Social Media?

Social media obecnie to nie tylko ogromne możliwości, jeśli chodzi o wymianę informacji między znajomymi czy podtrzymywanie wiekowych przyjaźni, szczególnie gdy przyjaciele są w rozjazdach. Media społecznościowe to dla wielu osób także skuteczne narzędzie do budowania swojej popularności – również wtedy, gdy ktoś zajmuje się usługami towarzyskimi.

Dobrze prowadzony profil to nie tylko częste (i sensowne!) aktualizacje. To przede wszystkim atrakcyjne fotki, jakie przybliżają daną osobę wszystkim tym, którzy znajdują się wśród znajomych lub obserwujących dany profil. Zrobienie dobrych zdjęć, wbrew pozorom, to sztuka. Teoretycznie każdy może chwycić za smartfona i strzelić szybkie selfie przednim aparatem albo odbite od lustra. Czy to jednak dobre rozwiązanie?

Jeśli nie wiesz, jak zrobić sexowne zdjęcia na social media – w tym miejscu znajdziesz kilka przydatnych wskazówek. Dzięki nim przygotujesz fotki, jakie z pewnością sprawią, że Twoim odbiorcom szczęki opadną do samej podłogi. Jesteś na to gotowa? Zaczynamy!

Fotka z ręki, w lustrze – jak lepiej?

Na Facebooku, Instagramie, Twitterze – praktycznie wszędzie można spotkać jeden typ fotek. Mowa oczywiście o selfie. Zdjęcia z ręki od już prawie dekady podbijają wszelkie media społecznościowe, odkąd tylko te powstały, a telefony zyskały aparaty fotograficzne. Prawda o selfie wygląda jednak nieco brutalnie. Wszystko rozbija się o ograniczenia, jakie mają aparaty w telefonach komórkowych. Największy ich mankament zaś to optyka.

Obiektywy w smartfonach zwykle są szerokokątne. Selfie zaś wykonywane są z niewielkiej odległości. Efekt? Najczęściej nienaturalnie duży nos, usta itd. Wynika to z faktu, że obraz przy szerokim kącie ulega zniekształceniom. Nie wdając się w techniczne szczegóły – zdjęcia z ręki po prostu zawsze będą obciążone pewnym błędem. Rozwiązaniem w tym przypadku może być zastosowanie selfie sticka. Pomaga on stworzyć odpowiedni dystans między twarzą a obiektywem, dzięki czemu obraz wygląda bardziej naturalnie.

Zdjęcia w lustrze

Drugim popularnym typem zdjęć, jakie można spotkać w social mediach, to fotki odbić w lustrze. Wyjątkowo mało szczęśliwy typ fotografii, tym bardziej, jeśli zrobionej z fleszem. Wynika to z faktu, że światło lampy błyskowej ukaże każdą, najdrobniejszą plamkę na lustrze. Poza tym doświetla pierwszy plan, więc lustro, a nie Ciebie. Przez to zwykle na takim zdjęciu masz jasne światło na tafli zwierciadła i ciemniejszą siebie. Jeśli więc chcesz pstrykać selfie w lustrze – najpierw je porządnie umyj i wyłącz lampę.

Jak najlepiej zrobić seksowne zdjęcie?

Zdecydowanie najlepszym wyjściem jest korzystanie z ww. selfie sticka, pomocy osoby trzeciej lub statywu do telefonu. Tych zaś nie brakuje na rynku. Dodatkowo większość smartfonów ma opcję automatycznego zrobienia zdjęcia przy geście lub uśmiechu, co dodatkowo ułatwia sprawę.

Szczegóły tworzące całość

Do seksownych zdjęć dobierz odpowiedni makijaż. Tutaj pełna dowolność, o ile czujesz się w nim dobrze i odpowiada Twojemu wizerunkowi. Warto oczywiście zawrzeć jakiś akcent, podkreślający pieprzność fotki. Lubisz delikatne podkreślenie urody? Dodaj nieco pikanterii, szalejąc z czerwoną szminką. A może lubisz ostry make-up, niepozostawiający wątpliwości, że tak czujesz się najbardziej kobieco? Pamiętaj wówczas, by podkreślić to, co w Twojej twarzy najbardziej zmysłowe – usta i oczy.

Bardzo dużą rolę odgrywa strój, jeśli się na taki decydujesz. Nie każde social media pozwalają na bardziej roznegliżowane fotki. Co nie zmienia faktu, że swoją kobiecość podkreślisz, dobierając stosowną garderobę. Podobnie jak make-up, także i ubrania powinny być dostosowane do tego, czy kreujesz się na diablicę, czy aniołka. Pamiętaj, że ubraniem też można zagrać, by fotki były bardziej pociągające – uchylając ramiączko od stanika, zadzierając delikatnie spódnicę lub uwydatniając wcięcie w talii, by biodra i biust wydały się bardziej wydatne.

Mowa ciała – czyli szlifowanie efektu

Ostatnie, na co powinnaś zwrócić uwagę, to to, w jaki sposób się poruszasz przed obiektywem i jak wygląda Twoja twarz. Są dwa główne elementy, jakie przykuwają wzrok innych na dłużej (pomijając widok roznegliżowanych ciał) – Twój uśmiech i spojrzenie.

Zaczynając od tego pierwszego – uśmiech ma różne oblicza. Możesz np. rozciągnąć szeroko usta, nadając w ten sposób swojej twarzy nieco blasku lub uśmiechnąć się nieco wężej, ale za to przygryzając dolną wargę. Oba te sygnały działają jak zaproszenie do zabawy. Jeśli do tego dojdzie odpowiednia gra spojrzeniem – każdy, kto zobaczy takie zdjęcie, z pewnością się Tobą zainteresuje. Jeśli jesteś bezwstydna, trzymaj głowę uniesioną lub lekko obróć ją w bok, patrząc wprost w kamerę. Grasz niewinną? Pochyl się nieco, skrywając twarz za pasemkiem włosów i spoglądaj niby nieśmiało w obiektyw lub przymknij oczy do połowy.

Równie istotne są pozy. Przyjrzyj się sobie. Pomyśl, z której części swojego ciała jesteś najbardziej zadowolona. Następnie przyjmuj stosowne figury do zdjęcia. Cieszysz się wydatnym biustem? Ściśnij go ramionami i unieś lekko na przedramionach, skrzyżowanych pod nim. Wszyscy go wtedy na pewno zauważą. Masz szersze biodra? Wypchnij je nieco w bok, opierając się np. o futrynę. Pamiętaj, by być przy tym naturalna – wszelki dyskomfort, jaki będziesz czuła w czasie zdjęć, będzie na nich widoczny. Kiedy zaś będziesz czuła się dobrze podczas sesji – z pewnością zaowocuje ona seksownymi fotografiami.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020