Co to są spotkania GFE?

Zdarzają się chwile, gdy nawet wolny mężczyzna czuje się samotnie. Niektórzy świadomie się decydują na życie w pojedynkę, bo wiąże się to z szeroko rozumianą wolnością, ale w końcu u większości przychodzi ta chwila, gdy potrzeba bliskości. Jednak bez obaw – wówczas z pomocą przychodzą dziewczyny, oferujące spotkania GFE. Czym jest ta usługa? Na czym polega klimat GFE? I jak wyglądają randki GFE? O tym wszystkim dowiesz się z poniższego artykułu. Zachęcamy do zapoznania się z nim!

Czym jest GFE?

Jak rozumieć spotkania GFE? Otóż zwrot ten (z angielskiego – girlfriend experience) trudno bezpośrednio przełożyć na język polski. W wolnym tłumaczeniu można jednak powiedzieć, że randki GFE to nic innego, jak tylko rodzaj spotkania z osobą świadczącą usługi towarzyskie, polegające na zbudowaniu atmosfery związku, a przynajmniej związanych z nim najprzyjemniejszych chwil. Dziewczyna tworząca klimat GFE to nie tylko dama do towarzystwa, spełniająca oczekiwania swojego klienta. Jest też aktorką, kreującą ułudę, podczas której on ma odnaleźć się jako osoba nie tyle korzystająca z usług seksualnych, co po prostu – towarzystwa dziewczyny.

Na czym polega GFE?

Warto już w tym momencie zaznaczyć, że spotkania GFE niekoniecznie wiążą się z seksem! Całość bowiem skupia się na tym, że dziewczyna buduje iluzję związku. Klimat GFE więc mocno angażuje aspekt nie tyle fizyczny, co psychiczny – „partner” po prostu ma się poczuć tak, jakby znalazł się w objęciach ukochanej, a nie dziewczyny świadczącej usługi erotyczne.

Można też powiedzieć, że randki GFE to rodzaj sceny, w której oboje odgrywają swoją rolę. Przy czym oczywiście największe brzemię ciąży na niej – w końcu spotkania GFE to wciąż usługa, za jaką facet płaci i wymaga, by kobieta proponująca takie wyjścia, zadbała o jego komfort. Ona oczywiście może narzucić pewne reguły – więcej, ich przekroczenie często kończy się przerwaniem randki GFE, gdyż, jak zawsze w przypadku pracy erotycznej czy seksualnej, najważniejsze jest bezpieczeństwo obu stron.

Czy każda dziewczyna może świadczyć usługi z zakresu GFE?

W tym miejscu dochodzimy do bardzo ważnego punktu. Czy każda kobieta będzie w stanie stworzyć klimat GFE? W sieci znajdzie się wiele dziewcząt oferujących spotkania GFE. Jednak, jak wskazują opinie klientów, nie każda z nich ma zdolności, by zbudować odpowiednią otoczkę. Zamiast tego próbują wyciągnąć większą kasę (o czym później) za słabą grę aktorską.

Czym więc powinna się wykazać kobieta, oferująca tego typu zabawy? Przede wszystkim musi być niezłą aktorką. Jak już wspomniano wyżej – randki GFE bardzo często nie są oparte na seksie. Nierzadko nawet nie chodzi o bliskość cielesną, a raczej stworzenie iluzji nawiązania więzi emocjonalnej, przy której facet ma poczuć bliskość. Każdy zgrzyt w budowanym entourageu może powodować, że jego odczucia będą zaburzone, a to wpływa na jego satysfakcję z usługi. Tym samym – jeśli mu się nie spodoba, więcej po prostu nie wróci do danej dziewczyny.

Dobre aktorstwo i tworzenie odpowiedniej atmosfery implikuje jeszcze jedną, ważną cechę – kobieta powinna wykazywać się sporą empatią. Wynika to z faktu, że klientami, pragnącymi poczuć klimat GFE, są często samotni mężczyźni, którzy być może nie zaznali nigdy wcześniej ciepła i uczucia. Dla nich to często nie tylko zabawa, ale i kwestia dużo lepszego samopoczucia emocjonalnego.

Jak więc wybrać divę, oferującą takie spotkania? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, co piszą sami klienci, mający z nią doświadczenie. Opinia, zadowolonych lub nie, osób, jakie skorzystały z konkretnych usług, zawsze stanowi ważny drogowskaz i to nie tylko w przypadku zakupów, fryzjera czy mechanika samochodowego, ale i przy laskach oferujących randki w klimacie GFE.

Jak wygląda randka GFE?

Jak więc wygląda takie spotkanie? Bardzo często odbywa się w lokalu samej dziewczyny, która oferuje klimat GFE. Podczas randki pojawiają się różne formy bliskości – dotyk w najróżniejszej postaci, począwszy od przytulania, przez pocałunki, głaskanie, aż po masaż, jak i seks. Ten ostatni jednak stanowi tylko alternatywę – przyjemną, ale niekoniecznie świadczoną przez każdą divę, umawiającą się na randki GFE.

Bardzo często kobiety te widują się ze swoimi klientami w mieście – wspólne wyjścia na spacer, romantyczną kolację czy do kina lub teatru należą w zasadzie do stałych elementów takiej usługi. Te zaś, które się w pełni specjalizują i oferują naprawdę profesjonalne spotkania GFE, proponują swoim „partnerom” także spotkania w… gronie najbliższych – przyjaciół czy nawet rodziny.

Wracając jednak do tematu seksu – wiele dziewczyn obok randki GFE oferuje seks. Nie jest to jednak regułą. Ważne więc, by ustalić zasady spotkania jeszcze przed tym, nim się ono odbędzie. To pomoże uniknąć potencjalnych nieporozumień.

Jakie są ceny za spotkania GFE?

Ze względu na fakt, że spotkania GFE są bardziej wyrafinowaną formą usług towarzyskich, warto nastawić się na to, że będą one droższe. Nic dziwnego – taka randka nie wymaga tylko umiejętności, jakie ma większość kobiet oferujących seks. Istotna pozostaje osobowość, umiejętność zabawienia klienta nie tylko swoim ciałem, ale i rozmowami. Diva przy tym musi całkowicie skupiać się na jego potrzebach. W Polsce „rynek” jeszcze nie został ustabilizowany. Jednak w Stanach Zjednoczonych widełki cen za tego typu randki rozciągają się od 200 do nawet 1200 dolarów.

Na koszt bowiem nie składa się tylko czas i konkretne czynności. Bywa bowiem przecież, że klimat GFE wiąże się z wyjazdem na kilka dni. Może również wymagać dużo większych umiejętności teatralnych ze strony divy. Im większe zaś jej zdolności i gotowość do zaangażowania, tym cena wyższa.

Podstawowe zasady GFE

Na koniec warto powiedzieć sobie nieco o tym, jakie zasady obowiązują podczas spotkań girlfriend experience. Przede wszystkim klient musi pamiętać, że umawia się z dziewczyną nie na faktyczną randkę, a na jej płatny odpowiednik. Tym samym nie może zaangażować się emocjonalnie w relację, jaka jest między nim, a divą. To tylko interesy, choć bez wątpienia bardzo przyjemne.

Ponadto dziewczyna ma prawo powiedzieć stop, jeśli poczuje się zagrożona podczas spotkania. Twoim obowiązkiem zaś, jako klienta, jest respektowanie jej decyzji. Jeśli zaś np. nie byliście umówieni na seks, a Ty i tak próbujesz to przeforsować… po prostu tego nie rób.

Jednak jako osoba korzystająca z usług również możesz powiedzieć „dość”, gdy czujesz, że działania divy nie spełniają Twoich oczekiwań. Jeśli widzisz, że robi coś na siłę albo pozostaje sztuczna w swoim zachowaniu – nie bój się tego zasygnalizować. Koniec końców – to Ty masz być zadowolony, prawda?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dołącz do najlepszej
takiej społeczności w kraju

U nas liczy się jakość, styl i klasa.

Szukam Sponsora 2020